Detoks alkoholowy Wrocław

Odtrucia alkoholowe oferowane w naszej przychodni we Wrocławiu to szereg działań mających na celu usunięcie toksycznych substancji z ludzkiego ciała. Dzięki nim objawy abstynencji są znacznie łagodniejsze, a pacjent jest przygotowany do dalszego leczenia.

Cena detoksykacji alkoholowej we Wrocławiu – od 500 zł

Disulmed Wrocław gabinet, w którym pacjent decyduje się na wszywkę alkoholową

Dlaczego warto wybrać nasz detoks we Wrocławiu?

W ośrodku leczenia alkoholizmu Disulmed we Wrocławiu niesiona jest pomoc ludziom pragnącym pozbyć się tego uzależnienia. Specjaliści zapewniają pomoc tak wydajnie, jak to tylko możliwe. Nasi lekarze i psycholodzy stosują indywidualne podejście do rozwiązania problemu, gwarantując kompleksowe wsparcie.

Podczas detoksykacji organizmu z alkoholu stosowane są zaawansowane metody odtrucia alkoholowego. We Wrocław Disulmed korzystamy tylko ze sprawdzonych, najnowszych leków i sprzętu, co zapewnia brak bólu i wysoką skuteczność. Czas trwania leczenia zależy od stanu pacjenta.

Wskazania do odbycia detoksu w Disulmed Wrocław

Podczas spożywania alkoholu, szczególnie długotrwałego i niekontrolowanego, rozwija się odurzenie. Powoduje ono uszkodzenie:

  • mięśnia sercowego,
  • nerek,
  • wątroby,
  • komórek mózgowych.

Detoksykacja alkoholowa to zestaw środków mających na celu usunięcie z organizmu i maksymalne zneutralizowanie produktów ubocznych metabolizmu alkoholu etylowego. Główne funkcje w procesie usuwania alkoholu z organizmu pełnią enzymy wątrobowe.

Jednak w przypadku przewlekłego nadużywania alkoholu wątroba przestaje radzić sobie z dużymi obciążeniami, a toksyczne produkty rozkładu alkoholu, takie jak aldehyd octowy, zaczynają gromadzić się w tkankach organizmu. Toksyny mają negatywny wpływ na praktycznie wszystkie narządy i układy, zaburzając ich normalne funkcjonowanie. 

Dlatego pierwszym krokiem w walce z uzależnieniem od alkoholu jest oczyszczenie organizmu pacjenta z toksycznych produktów poprzez odtrucia alkoholowe. Wrocław Disulmed przeprowadza je kompleksowo i bezpiecznie.

Przeprowadzany przez naszych specjalistów detoks alkoholowy we Wrocławiu zatrzymuje negatywny wpływ napojów alkoholowych i ich metabolitów na narządy wewnętrzne, przyczynia się do ich usunięcia z organizmu. Realizujemy go przy użyciu procedur i leków, które są przepisywane ściśle po kompleksowej diagnozie pacjenta.

Detoks alkoholowy we Wrocławiu zapewnia każdemu pacjentowi osiągnięcie wielu korzyści.

Sam detoks alkoholowy nie możne zostać uznany za lekarstwo na alkoholizm

Po odtruciu alkoholik może ponownie zacząć pić. Ale bez detoksykacji dalsze leczenie uzależnień uznaje się za nieskuteczne, ponieważ pacjent nie jest zdolny do prawidłowych relacji z lekarzami i psychoterapeutami.

Ile kosztuje detoks alkoholowy we Wrocławiu?

Odtrucie alkoholowe w przychodni Disulmed we Wrocławiu dostępne jest w różnych cenach, w zależności od wybranego wariantu leczenia:

Standardowe leczenie kaca

Czas trwania: 3 godziny

Cena: 500 zł

Detoks alkoholowy

Czas trwania: 6 godzin

Cena: 900 zł

Odtrucie alkoholowe

Czas trwania: 12 godzin

Cena: 1200 zł

Detoks MAX

Całodniowe podłączenie do kroplówki

Cena: 2500 zł

Odtrucia alkoholowe Wrocław – oferta Disulmed

Nasz detoks we Wrocławiu obejmuje:

  • konsultację ze specjalistą, który przeprowadza leczenie alkoholizmu we Wrocławiu, podczas której lekarz przedstawia najskuteczniejsze i bezpieczne metody odtruwania organizmu, prowadzące do pozbycia się problemu alkoholowego,
  • szereg badań potwierdzających stan fizyczny i psychiczny np. badanie krwi, moczu, EKG.

Rozmowa z psychologiem jest jednym z elementów detoksu alkoholowego i dalszego leczenia alkoholizmu. Psycholog może zaproponować różnego rodzaju terapie: behawioralną, motywacyjną do podjęcia leczenia i zapobiegania powrotom do picia alkoholu.

Personel medyczny prowadzący detoks we Wrocławiu rozpoznaje konieczność wsparcia medycznego danej osoby. Lekarz uzgadnia z pacjentem czas jego przebywania w placówce, przeprowadzanie detoksu alkoholowego oraz zaproponuje i uzasadni konieczność zastosowania wszywki alkoholowej we Wrocławiu. Jest to bezpieczna i skuteczna terapia.

Członkowie rodziny mogą liczyć na wsparcie psychologiczne, ponieważ przeprowadzając detoks we Wrocławiu, lekarze Disulmed mają świadomość, że najbliżsi pacjenta są współuzależnieni i cierpią nie mniej niż on sam.

Wygraj walkę z nałogiem – zacznij od skutecznego odtrucia alkoholowego!

Przerwanie ciągu alkoholowego to często pierwszy krok w leczeniu uzależnienia. Dowiedz się więcej o zaletach tego rozwiązania – zapisz się na konsultację do naszych specjalistów.

Odtruwanie alkoholowe we Wrocławiu – opinie o Centrum Medycznym Disulmed

Najlepszym poleceniem naszego detoksu są pozytywne opinie, regularnie zdobywane przez placówkę Disulmed od osób, które już skorzystały z naszej oferty.

Jan Skuwek

Świetne miejsce na wykonanie profesjonalnego detoksu alkoholowego lub wlewu witaminowego. Korzystałem już kilka razy i zawsze usłga na najwyższym poziomie. Wiem, że wykonuną też wszywki alkoholowe esperal ale ja tego akurat nie potrzebuję. Ogolnie polecam to profesjonalne miesce na tego typu usługi. Lokalizacja też dogodna w centrum Wrocławia. Dodam jeszcze ze detoks alkoholowy w wypadku tej firmy działa w 100% i to nawet ten 3h widać różnicę.

Michał Karolewicz

Ogólna ocena bardzo na plus świetna przychodnia potrafią pomóc z nałogiem alkoholowym a to bardzo ważne w takiej sytuacji

Jan Osowicki

Punkt leczenia disulmed to miejsce, gdzie znalazłem pomoc i wsparcie potrzebne do wyzdrowienia i uwolnienia się od nałogu alkoholowego

Jak przebiega detoks w Disulmed Wrocław?

Terapia infuzyjna to kroplówka dożylna z lekami w celu eliminacji zatrucia, przywrócenia równowagi kwasowo-zasadowej, normalizacja równowagi wodno-elektrolitowej.

Przed przystąpieniem do detoksu lekarz przeprowadza wywiad medyczny z pacjentem, w trakcie którego weryfikuje się:

  • ogólny stan pacjenta,
  • obecność chorób współistniejących,
  • indywidualne cechy choroby i zadania, przed którymi stają specjaliści: złagodzenie ostrego zatrucia alkoholem lub leczenie objawów odstawienia.

Odtrucie alkoholowe przeprowadzamy  pod ścisłą kontrolą ciśnienia krwi, głównych parametrów krwi i moczu.

Podczas detoksu alkoholowego lekarz może zdecydować o zastosowaniu leków moczopędnych, leków normalizujących aktywność układu sercowo-naczyniowego. 

W trakcie detoksykacji organizmu w stanie odstawienia stosowana jest szeroka gama leków w celu powstrzymania lęku, normalizacji snu i zapobiegania rozwojowi napadów padaczkowych. W niektórych przypadkach wskazane jest stosowanie leków przeciwdepresyjnych i uspokajających.

Po zakończeniu detoksu pacjent kierowany jest do skorzystania z kolejnych etapów leczenia alkoholizmu. Wśród nich znajduje się opcja skorzystania z wszywki lekiem esperal oraz konsultacja ze specjalistą, którego celem jest określenie rodzaju terapii, pozwalającej na skuteczne przepracowanie własnych problemów.

Zapisz się na detoks we Wrocławiu:

Disulmed Wrocław
– wszywanie esperalu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek–Niedziela:

8:00–20:00